Anne Markussen

Anne Markussen

anne@jakobskolen.dk
Klasselærer i 0. klasse
Jonathan Dolva

Jonathan Dolva

jonathan@jakobskolen.dk
Dansk, Musik, Historie, Kristendom, Læsevejleder, Støtte, Klasselærer i 4. klasse
Tomas Dam

Tomas Dam

tomas@jakobskolen.dk
Dansk, Idræt, MOT-coach, Klasselærer i 9. klasse.
Tanja Vilrik Bruun

Tanja Vilrik Bruun

Tanja@jakobskolen.dk
Engelsk
Heidi Wandt Laursen

Heidi Wandt Laursen

heidi@jakobskolen.dk
Engelsk
Emil Berggren

Emil Berggren

Vikar
Rebecca Bach

Rebecca Bach

rebecca@jakobskolen.dk
Dansk, Hjemkundskab, MOT-coach, Klasselærer i 1. og 2. klasse.
Jesper Markman

Jesper Markman

jesper@jakobskolen.dk
Dansk, Geografi, Kristendom, Samfundsfag, Klasselærer i 6. klasse.
Anabela Munk

Anabela Munk

anabela@jakobskolen.dk
Biologi, Geografi, Idræt
Nanna Forum Lollike

Nanna Forum Lollike

nanna@jakobskolen.dk
Kristendom, Støtte
Hannah Sarkez

Hannah Sarkez

hannah@jakobskolen.dk
Billedkunst
Oliver Bojsen

Oliver Bojsen

Vikar, pædagogmedhjælper
Andreas Lindgreen

Andreas Lindgreen

andreas@jakobskolen.dk
Matematik, Idræt, Klasselærer 1. og 5. klasse
Majbritt W. Olsen

Majbritt W. Olsen

majbritt@jakobskolen.dk
Dansk, Matematik, Idræt, Støtte, Klasselærer i 7. klasse.
Amalie Nissen Jensen

Amalie Nissen Jensen

Amalie@jakobskolen.dk
Dansk
Katharina Quist

Katharina Quist

katharina@jakobskolen.dk
Musik, Støtte
Elisabeth Larsen

Elisabeth Larsen

elisabeth@jakobskolen.dk
Matematik, Fysik/Kemi, Støtte
Mikael Andreasen

Mikael Andreasen

Støtte, vikar
Benedikte Haahr

Benedikte Haahr

benedikte@jakobskolen.dk
Matematik, Samfundsfag, Klasselærer i 3. klasse.
Maria Sarkez

Maria Sarkez

maria@jakobskolen.dk
Dansk, Engelsk, Kristendom, Historie, Klasselærer i 8. klasse.
Sarah Friis Alembene

Sarah Friis Alembene

sarah@jakobskolen.dk
Tysk, Matematik, Støtte
Christian Lindgreen

Christian Lindgreen

christian@jakobskolen.dk
Vikar, Medieansvarlig
Mads Emil Bernhard

Mads Emil Bernhard

madsemil@jakobskolen.dk
Idræt
Eline Bonde (EB)

Eline Bonde (EB)

eline@jakobskolen.dk
På barsel