Skemaer

Download skemaer for 2020 (PDF)

 

   
1. kl. 
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.45 DH da 2 DH da 2 BAH ma 2 DH da 2 MS kr 2
8.45 - 9.30 BAH ma 2 DH da 2 BAH ma 2 DH da 2 MS en 2
10.20 - 11.05 DH da 2 BAH ma 2 DH da 2 KQ mu mu DH da 2
11.05 - 11.50 DH da 2 BAH ma 2 DH da 2 KQ mu mu JK id 
DH id id
12.25 - 13.10   PB bk bk     JK id 
DH id id
13.20 - 14.05   PB bk bk      

  Klassens personale
  BAH Benedikte Haahr
  DH Dorethe Høy
  JK Jakob
  KQ Katharina Qvist
  MS Maria
  PB Pia Brock
  

 

   
2. kl. 
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.45 RM da 4 RM da 4 PB bk bk RM da 4 RM da 4
8.45 - 9.30 RM da 4 RM da 4 PB bk bk RM da 4 RM da 4
10.20 - 11.05 RM da 4 EN ma 4 EN ma 4 RM kr 4 EN ma 4
11.05 - 11.50 JEM id 
RM id
MS en 4 EN ma 4 RM kr 4 EN ma 4
12.25 - 13.10 JEM id 
RM id
KQ mu mu      
13.20 - 14.05   KQ mu mu      

  Klassens personale
  EN Elisabeth Nørrelykke
  JEM Jesper Markman
  KQ Katharina Qvist
  MS Maria
  PB Pia Brock
  RM Rebecca Mandrup
  

 

   
3. kl. 
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.45 BK da 3 EN ma 3 KQ mu mu BK da 3 EN bi/ge 3
8.45 - 9.30 BK da 3 EN ma 3 KQ mu mu BK da 3 EN bi/ge 3
10.20 - 11.05 HL en 3 HL en 3 BK da 3 EN ma 3 PB bk bk
11.05 - 11.50 RM id 
JEM id
HL en 3 BK da 3 EN ma 3 PB bk bk
12.25 - 13.10 JEM id 
RM id
BK da 3   MS hi/kr 3 EN ma 3
13.20 - 14.05   BK da 3   MS hi/kr 3  

  Klassens personale
  BK Birgitte Kjær
  EN Elisabeth Nørrelykke
  HL Heidi W. Laursen
  JEM Jesper Markman
  KQ Katharina Qvist
  MS Maria
  PB Pia Brock
  RM Rebecca Mandrup
  

 

   
4. kl.
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.45 PB da P2 KQ mu mu JEM hi/kr P2 BAH ma P2 PB da P2
8.45 - 9.30 PB da P2 KQ mu mu JEM hi/kr P2 BAH ma P2 PB da P2
10.20 - 11.05 PB bi/ge P2 PB da P2 BAH ma P2 PB da P2 BAH ma P2
11.05 - 11.50 PB bi/ge P2 PB da P2 HL en P2 PB da P2 BAH ma P2
12.25 - 13.10 ALG id id 
RM id id
HL en P2 PB bk bk    
13.20 - 14.05 RM id id 
ALG id id
  PB bk bk    

  Klassens personale
  ALG Andreas Lindgren
  BAH Benedikte Haahr
  HL Heidi W. Laursen
  JEM Jesper Markman
  KQ Katharina Qvist
  PB Pia Brock
  RM Rebecca Mandrup
  

 

   
5. kl. 
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.45 HL da 11 HL da 11 HL da 11 JEM hi/kr 11  
8.45 - 9.30 HL da 11 HL da 11 HL en 11 JEM hi/kr 11 HL en 11
10.20 - 11.05 EB ma 11 KQ mu mu PB bi/ge 11 LB ty 11 HL da 11
11.05 - 11.50 EB ma 11 KQ mu mu PB bi/ge 11 LB ty 11 HL da 11
12.25 - 13.10 ALG id id 
RM id id
EB ma 11   PB bk bk EB ma 11
13.20 - 14.05 RM id id 
ALG id id
EB ma 11   PB bk bk  

  Klassens personale
  ALG Andreas Lindgren
  EB Eline Bonde
  HL Heidi W. Laursen
  JEM Jesper Markman
  KQ Katharina Qvist
  LB Louise Bertelsen
  PB Pia Brock
  RM Rebecca Mandrup
  

 

   
6. kl.
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.45 JEM da 12 BAH ma 12     JEM hi/kr 12
8.45 - 9.30 JEM da 12 BAH ma 12 DH bi 12 LJ en 12 JEM hi/kr 12
10.20 - 11.05 BAH ma 12 JEM da 12 JEM ge 12 BAH ma 12 JEM da 12
11.05 - 11.50 BAH ma 12 RM hj JEM hi/kr 12 JEM da 12 JEM da 12
12.25 - 13.10 LJ en 12 RM hj KQ mu mu LB ty 12 DH id 
JK id
13.20 - 14.05 LJ en 12 RM hj KQ mu mu LB ty 12 DH id 
JK id
14.15 - 15.00        vf bk 
KQ vf mu
 

  Klassens personale
  BAH Benedikte Haahr
  DH Dorethe Høy
  JEM Jesper Markman
  JK Jakob
  KQ Katharina Qvist
  LB Louise Bertelsen
  LJ Lissette Jensen
  RM Rebecca Mandrup
  

 

   
7. kl.
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.45 MS da 13 MS da 13 BK ma 13 EN ge 13 KQ mu mu
8.45 - 9.30 MS da 13 MS da 13 BK ma 13 EN ge 13 KQ mu mu
10.20 - 11.05 LB ty 13 LJ en 13 MS hi/kr 13 BK ma 13 MS da 13
11.05 - 11.50 LB ty 13 EN tr MS hi/kr 13 BK ma 13 MS da 13
12.25 - 13.10 BK ma 13 EN fy MS hi/kr 13 LJ en 13 DH id 
JK id
13.20 - 14.05 EN bi 13 EN fy   LJ en 13 DH id 
JK id
14.15 - 15.00 EN bi 13      vf bk 
KQ vf mu
 

  Klassens personale
  BK Birgitte Kjær
  DH Dorethe Høy
  EN Elisabeth Nørrelykke
  JK Jakob
  KQ Katharina Qvist
  LB Louise Bertelsen
  LJ Lissette Jensen
  MS Maria
  

 

   
8. kl.
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.45 EB ma 21   EB fy fy LB ty 21  
8.45 - 9.30 LB ty 21 TD da 21 EB fy fy TD da 21 TD da 21
10.20 - 11.05 EN bi 21 EB ma 21 TD da 21 LJ en 21 EB ma 21
11.05 - 11.50 EN bi 21 EB ma 21 TD da 21 LJ en 21 EB ma 21
12.25 - 13.10 TD da 21 LJ en 21 EN ge 21 BAH bl 21 BAH bl 21
13.20 - 14.05 TD id 
ALG id
  EN ge 21 BAH bl 21 BAH bl 21
14.15 - 15.00 TD id 
ALG id
     vf bk 
KQ vf mu
BAH bl 21

  Klassens personale
  ALG Andreas Lindgren
  BAH Benedikte Haahr
  EB Eline Bonde
  EN Elisabeth Nørrelykke
  KQ Katharina Qvist
  LB Louise Bertelsen
  LJ Lissette Jensen
  TD Tomas Dam
  

 

   
9. kl.
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.45 LB ty P1 EB ma P1     EB ma P1
8.45 - 9.30 EB ma P1 EB ma P1 TD da P1 LB ty P1 EB ma P1
10.20 - 11.05 LJ en P1 TD da P1 EB fy fy TD da P1 TD da P1
11.05 - 11.50 LJ en P1 LJ en P1 EB fy fy TD da P1 TD da P1
12.25 - 13.10 EN ge P1 DH bi P1 EB fy fy JEM bl P1 JEM bl P1
13.20 - 14.05 ALG id 
TD id id
DH bi P1   JEM bl P1 JEM bl P1
14.15 - 15.00 ALG id 
TD id id
     vf bk 
KQ vf mu
JEM bl P1

  Klassens personale
  ALG Andreas Lindgren
  DH Dorethe Høy
  EB Eline Bonde
  EN Elisabeth Nørrelykke
  JEM Jesper Markman
  KQ Katharina Qvist
  LB Louise Bertelsen
  LJ Lissette Jensen
  TD Tomas Dam