Skemaer

Download nye skemaer for 2021 (PDF)

0. kl.
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.45 AN bh 1 AN bh 1 AN bh 1 AN bh 1 AN bh 1
8.45 - 9.30 AN bh 1 AN bh 1 AN bh 1 AN bh 1 AN bh 1
samling          
10.20 - 11.05 RM id AN bh 1 AN bh 1 AN bh 1 AN bh 1
11.05 - 11.50 RM id AN bh 1 AN bh 1 AN bh 1 AN bh 1
12.25 - 13.10   AN bh 1   AN bh 1 AN bh 1
13.20 - 14.05   AN sfo 1      
14.15 - 15.00          

 
Klassens personale
AN Anne Markussen (KL)
RM Rebecca Mandrup
 

1. kl.
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.45 RM da 2 RM da 2 AHL ma 2 AHL ma 2 RM da 2
8.45 - 9.30 RM da 2 RM da 2 AHL ma 2 AHL ma 2 RM da 2
10.20 - 11.05 AHL id LØ mu mu NF kr 2 RM da 2 RM da 2
11.05 - 11.50 AHL id LØ mu mu HL en 2 RM da 2 RP bk bk
12.25 - 13.10   AHL ma 2   RM da 2 RP bk bk
13.20 - 14.05          
14.15 - 15.00          

 
Klassens personale
AHL Andreas Holst Lindgren
HL Heidi W. Laursen
NF Nanna Forum
LØ Lisbeth Østermark
RM Rebecca Mandrup (KL)
RP Rebekka Peteren
 

2. kl.
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.45 BAH ma* 3 MO da 3 LØ mu mu BAH ma* 3 RP bk bk
8.45 - 9.30 BAH ma* 3 MO da 3 LØ mu mu BAH ma* 3 RP bk bk
10.20 - 11.05 NF kr 3 MO da 3 MO da 3 HL en 3 MO da 3
11.05 - 11.50 DH id BAH ma* 3 MO da 3 MO da 3 MO da 3
12.25 - 13.10 DH id BAH ma* 3   MO da 3  
13.20 - 14.05          

 
Klassens personale
BAH Benedikte Haahr (KL)
DH Dorethe Høy
HL Heidi W. Laursen
LØ Lisbeth Østermark
MO Maibritt Olsen
RP Rebekka Peteren
NF Nanna Forum
 

3. kl.
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.45 DH da 4 DH da 4 DH da 4 JEM kr 4 AHL ma 4
8.45 - 9.30 DH da 4 DH da 4 DH da 4 JD hi 4 AHL ma 4
10.20 - 11.05 AHL ma 4 AHL ma 4 LØ mu mu DH da 4 AHL bi 4
11.05 - 11.50 RM id AHL ma 4 LØ mu mu HL en 4 DH da 4
12.25 - 13.10 RM id AL bk bk HL en 4 AHL ge 4  
13.20 - 14.05   AL bk bk      
14.15 - 15.00          

 
Klassens personale
AHL Andreas Holst Lindgren
AL Alfred Lind
DH Dorethe Høy (KL)
HL Heidi W. Laursen
JD Jonathan Dolva
JEM Jesper Markman
LØ Lisbeth Østermark
 

4. kl.
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.45 AHL ma P2 LØ mu mu MSK da P2 MSK da P2 MSK da P2
8.45 - 9.30 AHL ma P2 LØ mu mu MSK da P2 MSK da P2 MSK da P2
10.20 - 11.05 MSK da P2 JD hi P2 AHL bi P2 AHL ma P2 MS kr P2
11.05 - 11.50 MSK da P2 HL en P2 AHL ge P2 AHL ma P2 MB id
12.25 - 13.10   HL en P2 AHL ma P2 MSK bk bk MB id
13.20 - 14.05       MSK bk bk  
14.15 - 15.00          

 
Klassens personale
AHL Andreas Holst Lindgren
HL Heidi W. Laursen
JD Jonathan Dolva
LØ Lisbeth Østermark
MS Maria Sarkes
MSK Mette Sofie Knudsen (KL)
MB Mads Emil Bernhard
 

5. kl.
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.45 JEM da P1 JEM hi/kr P1 MO ma P1 LJ en P1 JD mu mu
8.45 - 9.30 JEM da P1 JEM hi/kr P1 MO ma P1 LJ en P1 JD mu mu
10.20 - 11.05 MO ma P1 LJ en P1 JEM da P1 JEM da P1 JEM da P1
11.05 - 11.50 MO ma P1 MO ma P1 JEM da P1 JEM da P1 AHL id
12.25 - 13.10 MSK bk bk MO bi P1 AG ty P1 JEM ge P1 AHL id
13.20 - 14.05 MSK bk bk   AG ty P1    
14.15 - 15.00          

 
Klassens personale
AG Asta Gerlev
AHL Andreas Holst Lindgren
JD Jonathan Dolva
JEM Jesper Markman (KL)
LJ Lissette Jensen
MO Maibritt Olsen
MSK Mette Sofie Knudsen
 

6. kl.
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.45 MO da 12 LJ en 12 BAH ma 12 MO bi 12 JEM ge 12
8.45 - 9.30 MO da 12 BAH ma 12 BAH ma 12 MO da 12 JEM kr 12
10.20 - 11.05 LJ en 12 BAH ma 12 AG ty 12 JD hi 12 JD mu mu
11.05 - 11.50 LJ en 12 RM hj AG ty 12 JD hi 12 JD mu mu
12.25 - 13.10 MO id RM hj MO da 12 BAH ma 12 MO da 12
13.20 - 14.05 MO id RM hj MO da 12    
14.15 - 15.00          

 
Klassens personale
AG Asta Gerlev
BAH Benedikte Haahr
JD Jonathan Dolva
JEM Jesper Markman
LJ Lissette Jensen
MO Maibritt Olsen (KL)
RM Rebecca Mandrup
 

           
7. kl.
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.45   TD da 13 EB fy EB ma 13 SFA ty 13
8.45 - 9.30 TD da 13 TD da 13 EB fy EB ma 13 SFA ty 13
10.20 - 11.05 TD da 13 EB ma 13 MS hi 13 MS en 13 EB ma 13
11.05 - 11.50 MS kr 13 EB ma 13 MS hi 13 MS en 13 MS en 13
12.25 - 13.10 AHL id JD mu mu JEM ge 13 DH bi 21 TD da 13
13.20 - 14.05  Id JD mu mu JEM ge 13 DH bi 21 TD da 13
14.15 - 15.00          

 
Klassens personale
AHL Andreas Holst Lindgren
DH Dorethe Høy
EB Eline Bonde (KL)
JD Jonathan Dolva
JEM Jesper Markman
MS Maria Sarke SFA Sara Friis Alembene
TD Tomas Dam
 

           
8. kl.
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.45 LJ en 21   SFA ty 21 DH bi 21 EB ma 21
8.45 - 9.30 LJ en 21 LJ en 21 SFA ty 21 DH bi 21 EB ma 21
10.20 - 11.05 JEM bl 21 TD da 21 TD da 21 EB ma 21 TD da 21
11.05 - 11.50 JEM bl 21 TD da 21 TD da 21 TD da 21 JEM bl P1
12.25 - 13.10 JEM ge 21 EB ma 11 EB fy JD mu mu JEM bl P1
13.20 - 14.05 TD id EB ma 11 EB fy JD mu mu JEM bl P1
14.15 - 15.00 TD id        

 
Klassens personale
DH Dorethe Høy
EB Eline Bonde
JD Jonathan Dolva
JEM Jesper Markman
LJ Lissette Jensen
SFA Sara Friis Alembene
TD Tomas Dam (KL)
 

9. kl.
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.45   MS da 11   MS da 11 BAH ma 11
8.45 - 9.30 MS da 11 MS da 11   MS da 11 BAH ma 11
10.20 - 11.05 BAH bl 11 JEM ge 11 EB fy BAH ma 11 SFA ty 11
11.05 - 11.50 BAH bl 11 LJ en 11 EB fy BAH ma 11 BAH bl P2
12.25 - 13.10 BAH ma 11 DH bi 21  fy LJ en 11 BAH bl P2
13.20 - 14.05 AHL id DH bi 21 MS da 11 LJ en 11 BAH bl P2
14.15 - 15.00 AHL id   SFA ty 11    

 
Klassens personale
AHL Andreas Holst Lindgren
BAH Benedikte Haahr
DH Dorethe Høy
EB Eline Bonde
JEM Jesper Markman
LJ Lissette Jensen
MS Maria Sarkes (KL)
SFA Sara Friis Alembene